Başak Fuar

Alanya fuara hazırlanıyor

Alanya Otel, Kafe, Restoran Ekipmanları Fuarı ile Alanya Ev Dışı Tüketim Ürünleri, Yiyecek ve İçecek Fuarı’nın kapıları 5 Şubat tarihinde açılacak 

Başak Fuarcılık, Alanya Kaymakamlığı, Alanya Belediyesi, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası, Turistik İşletmeciler Derneği başta olmak üzere çok sayıda kurumun iş birliğiyle iki fuarı birlikte düzenleyecek. Etkinlik 5-7 Şubat 2024 tarihlerinde ziyaret edilebilecek Alanya Otel, Kafe, Restoran Ekipmanları Fuarı ile Alanya Ev Dışı Tüketim Ürünleri, Yiyecek ve İçecek Fuarı’nın kapıları 5 Şubat  tarihinde açılacak. 3 günde 20 binin üzerinde sektör profesyoneline ev sahipliği yapması beklenilen organizasyonda 420’nin üzerinde marka ürün ve hizmetlerini sergileyecek. 

Sektöre dair tüm ürünler  

Kendi alanında Avrasya’nın en büyük fuar organizasyonunu gelecekte gerçekleştirme hedefiyle yola çıktıklarını vurgulayan Başak Fuarcılık Genel Müdürü Sedat Bozkurt, “Alanya Otel, Kafe, Restoran Ekipmanları Fuarı ile Alanya Ev Dışı Tüketim Ürünleri, Yiyecek ve İçecek Fuarımızda sektöre dair ürün ve hizmetler tanıtılacak. Sektörün seçkin kurumlarından oluşan 114 katılımcı firmamız organizasyonumuzda yer alacak. Birinci başlıktaki etkinliğimizde Otel Tekstili, Mobilya, Yatak, Dekorasyon Malzemeleri, Endüstriyel Mutfak ve Çamaşırhane Ekipmanları, Mutfak, Banyo Malzemeleri ve Ekipmanları, Güvenlik ve Aydınlatma Sistemleri, Buklet ve Sarf Malzeme, Bilişim Sistemleri, Kırtasiye Ürünleri, Personel Kıyafetleri, Spa, Havuz Ekipmanları, Park, Bahçe, Plaj Ekipman ve Malzemeleri, Aşçılık Malzemeleri ve Ekipmanları, Sektörel Yayınlar görücüyü çıkacak. İkinci başlıktaki organizasyonumuzda ise Bilişim Sistemleri Firmaları, Toplu Tüketime Yönelik Gıda ve İçecek Ürünleri Tedarikçileri, Pastacılık ve Çikolata Ürünleri İmalat ve Tedarikçileri, Tamamlayıcı Gıda Dışı Ürünler İmalat ve Tedarikçileri, Sarf Malzeme Tedarikçileri, Temizlik Malzemeleri ve Kimyasalları İmalat ve Tedarikçileri tanıtımlarını gerçekleştirecek” dedi. 

 

‘Potansiyelini harekete geçirecek’ 

Bozkurt, ticaret hacminin büyüyeceğini hatırlatarak, “Taşıdığı turizm potansiyeli, tarihi ve kültürel değerleri ile bir turizm cenneti ve dünya markası olan Alanya il olmayı hak ediyor. Fuarlarımız Alanya’nın potansiyelini harekete geçirecek. Konaklama Sektörü Profesyonelleri, Restaurant, Pastane, Bar, Eğlence Mekanı İşletmeleri, Kamu Kurumlarının Satın Alma Yetkilileri, Kamu ve Özel Hastane Yöneticileri ve Satın Alma Yetkilileri, Askeri Birlikler Satın Alma Yetkilileri, Kamu ve Özel Üniversitelerin Satın Alma Yetkilileri, Fabrikaların Satın Alma Yetkilileri, Endüstriyel Yemek Üreticileri, Toptancılar, Şefler, F&B Yöneticileri, Proje Taahhüt Firma Yöneticileri etkinliğimize ilgi gösterecek. Fuarımız sektördeki son teknolojiyi davetlilerimizin dokunma mesafesine taşımış olacak. Rakiplerinin bir adım önünde olmak isteyen katılımcılarımız ve ziyaretçilerimize yeni işbirlikleri ile yeni pazarların kapılarını aralayacağız. Fuar alanımızda B2B özel bir bölüm oluşturacağız. Fuar katılımcılarımız ile önemli alıcılar önceden hazırlanacak randevu programları ile 20’şer dakikalık görüşme fırsatı yakalayacak” diye konuştu. 

Kaynak: https://www.akdenizmanset.com.tr/alanya-fuara-hazirlaniyor/223703/